OFERTA - Marina

Idź do spisu treści

Menu główne:

OFERTA

OFERTA

 

BARKOCIŃSKA

WARSZAWA

CHROŚCICKIEGO

WARSZAWA

KOLUMNY

ŁÓDŹ

Spółka Marina Nova Sp. z o. o. oferuje do wynajęcia powierzchnie biurowe znajdujące się na piętrze w budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Barkocińskiej 6. Atrakcyjnie położony budynek posiada duży parking i całodobową ochronę. W klatce pierwszej znajduje się winda i portiernia. Klatka druga wyposażona jest w domofon ograniczający wejście osób niepożądanych. Biura są wyposażone w sieć strukturalną.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie w budynku biurowo-magazynowym zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Chrościckiego 93/105. Teren ogrodzony, z portiernią, ochrona całodobowa, wejście do biurowca z kartą magnetyczną, duży parking. Budynek klimatyzowany. Magazyny dostępne z ramp rozładunkowych, możliwość wjazdu tirów.Blisko wjazdu na A2.
Spółka Marina Nova Sp. z o. o. oferuje do sprzedaży, nieruchomości o powierzchni  około 15 hektarów w tym około 30.000 m2 położonych w Łodzi u zbiegu ulic Rzgowskiej i Kolumny w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Carrefour. Teren ten oferujemy do sprzedaży. Nie posiada on Planu Zagospodarowania Przestrzennego ani Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. W związku z powyższym, z uwagi na zróżnicowane sąsiedztwo bez przeszkód można uzyskać na te nieruchomości pozwolenie na budowę dowolnej inwestycji.
 
FILM REKLAMOWY DO POBRANIA (HD)


FILM REKLAMOWY DO POBRANIA (HD)

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego